ЗАПИСЬ к ВРАЧУ
/ / Видео-презентация
Doctor Consultation
 
 

Головна

Медичний центр в Києві ШАРІТЕЛЬ. Кваліфіковані медичні послуги

   

   Оздоровчий центр «ШАРІТЕЛЬ» відкритий в 2002 році і успішно надає послуги з медичної практики в комфортних умовах. У нас працюють висококваліфіковані лікарі-фахівці з кардіології,  гінекології, лікарі урологи, невропатологи, проктологи, ортопеди, дерматологи, косметологи та інші професіонали.     

 "Шарітель" в перекладі з французького означає "милосердя".       

   Унікальність Оздоровчого Центра "Шарітель" полягає в тому, що в нас Ви зможете отримати консультації широкого кола фахівців високої кваліфікації, таких як уролог, проктолог, ортопед, лікар по гінекології, невропатолог, дерматолог, косметолог, фахівець з УЗД та інших лікарів. У центрі проводиться повний цикл діагностичного обстеження (УЗД) всіх органів і систем (у т.ч по гінекології), здається аналіз крові, після чого уролог, проктолог, невропатолог, ортопед, дерматолог або інший фахівець підбере індивідуальні програми лікування. Не покидаючи затишних стін нашого Центру, Ви зможете очистити органи травлення, пройті курс лікування по гінекології, пройти обстеження на УЗД, здати аналізи, перевірятися у невропатолога, уролога, проктолога, ортопеда, отримати курс лазеротерапії, рефлексотерапії, лікувального масажу, масажу спини, відвідати косметолога і насолодитися турецькою лазнею.

З метою безпеки здоров'я пацієнтів використовуються одноразові інструменти і аксесуари.      

   У Центрі пацієнти можуть обстежити свій організм більш ніж по 900 параметрам, провести рентгенографію, ендоскопічні дослідження, обстеження гінекології, пройти уролога, проктолога і невропатолога, зробити дуоденальне зондування, а також - МРТ, ЯМР, комп'ютерну томографію, ехокардіографію, ЛУП - монітор, УЗД серця і багато чого іншого.       

   Гінеколог допоможе позбавитися від безпліддя, інфекційних і запальних процесів по гінекології, їх негативних наслідків; підбере адекватний метод контрацепції, а також проведе курс лікування в клімактеричному періоді.       

   Уролог проведе обстеження і лікування інтимних "чоловічих проблем" методами, що поєднують в собі багатолітній досвід традиційної і нетрадиційної медицини.       

   Ортопед - досвідчений вертебролог - він змусить Ваш опорно-руховий апарат працювати гармонійно незалежно від віку і способу життя, проведе лікувальний масаж спини.        

   Дерматолог проведе лікування волосся і нігтів, поверне красу і здоров'я Вашій шкірі, а дерматовенеролог позбавить від захворювань, що передаються статевим шляхом, відновить втрачені функції, поверне радість сексуального життя.

   Невропатолог запропонує програми лікування захворювань неврологічного характеру.        

   Психолог відновить Вашу душевну рівновагу, допоможе знайти вихід з конфліктної ситуації в сім'ї та на роботі.       

   Косметолог запропонує професійне вирішення косметологічних проблем. Широкий спектр косметологічних послуг косметолога (чищення, пілінг, депігментуючі, безін'єкційна мезотерапія, гидротонізуючі, по догляду за шкірою вік, апаратна косметологія), біотатуаж, біоепіляція (гарячий, теплий віск).        

   У медичному центрі ШАРІТЕЛЬ також працює власна лабораторія. В нас Ви можете здати аналізи. Аналіз крові на ВІЧ, на СНІД, аналізи на визначення резус-фактора. Здаючи аналізи в нашому медичному центрі, Ви не лише заощадите дорогоцінний час на очікування результатів, але і отримаєте найактуальніші результати. Якщо ви в змозі після операції, медична реабілітація в медичному центрі ШАРІТЕЛЬ допоможе Вам швидко відновити свої сили.

 

   Гастроентеролог, проктолог, ендокринолог, уролог, кардіолог, невропатолог, рефлексотерапевт - проведуть консультації і лікування за результатами обстеження.  

 

   Скористайтеся послугами наших дослідних лікарів: уролога, проктолога, ортопеда, фахівця з гінекології, невропатолога, психолога, косметолога і інших експертів. Бережіть своє здоров'я і час - лікуєтеся комфортно і конфіденційно.  

   Медичний Центр Шарітель: уролог, проктолог, ортопед (лікувальний масаж спини) невропатолог, дерматолог, акушерство і гінекологія (в т.ч. гінекологія безпліддя) і проктологія:  

Пн-Сб:      з 8-00   до   20-00

Киев, вул.Артема 42 (вхід з двору)

тел. (044) 48-201-23,
       (044) 48-201-23. 

 

/
 
/

Ліцензія МОЗ України АВ №471967 від 20.07.2009 року

Створення сайту © Global Vision