ЗАПИСЬ к ВРАЧУ
/ / Видео-презентация
Задать вопрос врачу
 
 

Про клініку

Оздоровчий центр «Ш А Р І Т Е Л Ь» відкритий в 2002 році і успішно надає послуги з медичної практики в комфортних умовах. 

"Шарітель" в перекладі з французького означає "милосердя". 

Унікальність Оздоровчого Центра "Шарітель" полягає в тому, що у нас Ви зможете отримати консультації широкого круга фахівців високої кваліфікації. У центрі проводиться повний цикл діагностичного обстеження всіх органів і систем, після чого лікар підбере індивідуальні програми лікування, розробить комплекс профілактичних заходів а також може бути виконана медична реабілітація. Не покидаючи затишних стін нашого Центру, Ви зможете очистити органи травлення, пройти фізіотерапевтичне лікування з використанням цілющих грязей, отримати курс лазеротерапії, рефлексотерапії, лікувального масажу, а також насолодитися гідромасажем і турецькою лазнею. 

З метою безпеки здоров'я пацієнтів використовуються одноразові інструменти і аксесуари. 

Пацієнти можуть обстежувати в умовах нашого Центру свій організм по більш ніж 900 параметрам, провести рентгенографію, ендоскопічні дослідження, дуоденальне зондування, а також - МРТ, ЯМР, комп'ютерну томографію, ехокардіографію, ЛУП - монітор, УЗД серця і багато чого іншого. 

Якщо Ви цінуєте своє здоров`я, час і вважаєте за краще лікуватися комфортно і конфіденційно - наш медичний центр в Києві чекає на Вас: 

Пн-Сб: 8-00 до 20-00 

Київ, вул.Артема 42 (вхід з двору) 

тел. (044) 48-201-23,        

         (044) 48-201-24.

 

/
 
/

Ліцензія МОЗ України АВ №471967 від 20.07.2009 року

Створення сайту © Global Vision